טיפולי הצרת היקפים

השמנה היא המכה של הזמנים המודרניים, המזון שלנו הפך לשמן ולנגיש יותר והתוצאות הן אנשים יותר שמנים, יחד עם בעיית ההשמנה ההולכת וגוברת התחילו טרנדים של דיאטות וטיפולים שונים בכל העולם בכדי לתת מענה ישיר לבעיה הנפוצה, בעמוד זה נביא בפניכם מספר טיפולי הצרת היקפים יעילים וטובים להעלמת השומן מהגוף.

סוגי טיפולים של הצרת היקפים

  • בודי טייט- מכשיר זה הינו המצאה כחול לבן המשלב בין מכשיר המסת שומן בגלי רדיו ( אותו נסקור בתחתית העמוד ) לבין ניתוח שאיבת השומן הידוע והמוכר…. השילוב בעצם מסייע לקחת את התכונות הטובות של כל אחד מהטיפולים האלו ולבצע טיפול יעיל וטוב יותר… למעשה מה שמתבצע במהלך טיפול זה הוא שהרופא מחדיר אל אזור הטיפול מעין צינורית קטנה שמטרתה לשאוב את השומן שיומס כתוצאה משפופרת גלי הרדיו שנמצאת מחוץ לגוף ומפרקת את השומן. התוצאות האיכותיות של טיפול זה מיקמו אותו גבוה מאד טיפול להצרת היקפיםבתחרות מול טיפולי הצרת ההיקפים האחרים שקיימים. כנסו וקראו מידע נוסף על טיפול הבודי טייט.
  • הצרת היקפים באולטרסאונד – טיפול זה ממסי את השומן באזור הטיפול על ידי גלי אולטרסאונד החודרים מבעד לעור, פוגעים בשומן עצמו ומפרקים אותו עד כדי נוזל, לאחר מכן שומן מומס זה מגיע למערכת הלימפה שתוציא אותו באופן טבעי החוצה מהגוף על ידי הפרשות הגוף. המיוחד בטיפול זה בדומה לטיפולי הלייזר וגלי הרדיו הוא שאין כל צורך בחתכים ושאיבה במהלך הטיפול, השומן כבר מוצא את דרכו החוצה על ידי פעולות טבעיות של הגוף לסילוק פסולת. כנסו ולמדו עוד על טיפול הצרת היקפים באולטרסאונד.
  • הצרת היקפים בלייזר – למעשה אין כל הבדל בפעולה עצמה של מכשיר הלייזר לזה של האולטרסאונד או אפילו לזה של הלייזר כל מה שמשתנה הוא בעצם אופן המסתו של השומן שכאן מתבצעת על ידי קרן לייזר, היתרון של טיפול זה על פני הטיפולים האחרים הוא אופן הדיוק. כנסו וקראו אודות מכשיר הלייזר.
  • הצרת היקפים בגלי רדיו – מכשיר גלי הרדיו למעשה משדר גלי RF חזקים הפוגעים במסת השומן ומפרקים אותה עד כדי נוזל, אותו נוזל יצא בדיוק באותה דרך שהוא יוצא בטיפולי הלייזר והאולטרסאונד וזאת באמצעות פעולותיו הטבעיות של הגוף שדואג לסלק ממנו פסולת החוצה דרך מערכות הלימפה ולהפרשות כגון זיעה, שתן וצואה. כנסו וקראו על טיפול הצרת היקפים בגלי רדיו עוד…