הצרת היקפים מחירים

טיפולי הצרת היקפים ניתן לבצע באמצעות מספר שיטות שונות ובמגוון רחב של אזורים בגוף, המחירים של טיפול הצרת היקפים משתנים בין אזור טיפול אחד למשנהו, בין שיטות הטיפול השונות ובין מרפאה אסתטית אחת לבין המתחרות שלה, בעמוד זה נביא בפניכם את המחירים המשוערים של טיפולי הצרת היקפים מבלי לקחת את השינויים של מרפאה כזו או אחרת, מלבד זאת תוכלו גם לקבל הצעת מחיר משתלמת מאתנו!

להצעת מחיר משתלמת במיוחד עבור טיפול הצרת היקפים לחצו כאן!

מחיריהם המשוערים של טיפולי הצרת היקפים

  • טיפול אחד של הצרת היקפים באולטרסאונד יעלה במשוער  5000-7500 ש”ח
  • טיפול אחד של הצרת היקפים בגלי רדיו יעלה במשוער בין 4000-7000 ש”ח
  • טיפול אחד של הצרת היקפים בלייזר יעלה במשוער בין 6000-13000 ש”ח
  • טיפול אחד של הצרת היקפים בודי טייט יעלה במשוער בין 10000-12000 ש”ח
  • לשם השוואה ניתוח שאיבת שומן יעלה במשוער בין 15000-20000 ש”ח

הבהרה חשובה! מחירי הטיפולים משתנים בין אזורי הטיפול, כמו כן יש אנשים שהגוף שלהם יגיב בצורה טובה ומספר הטיפולים יהיה קצר יותר ולפי כך גם המחיר ויש כאלו שבדיוק ההפך.

טיפ להשגת מחיר טוב יותר עבור טיפול הצרת היקפים

בימים אלו קיימת תחרות עצומה בין מרפאות האסתטיקה הקיימות בשוק ובמסגרת תחרות זאת יש לא מעט מבצעים והנחות, אל תסתפקו בהצעת מחיר אחת קחו הצעות מחיר מכל מרפאה שתצליחו להגיע אליה דרך האינטרנט אתם תופתעו לראות כי יש הבדלים לפעמים של כמה מאות שקלים.

כמו כן אל תחששו או תתביישו להתמקח עם המרפאות השונות, אם קיבלתם הצעה טובה יותר ממרפאה אחרת ציינו את מחיר שקיבלתם ותנו את האפשרות למרפאה הנוכחית להתחרות במחיר הזה, בכדי לגזול לקוח ממרפאה אחרת יש לא מעט מרפאות שיסכימו להוריד את המחיר מתחת להצעה הכי נמוכה שקיבלתם.

טיפ אחרון הוא לא להיות מקובעים על אזור הטיפול, כלומר אם אתם תושבי המרכז אתם בטח כבר מודעים לכך שהמחירים בדרך כלל גבוהים יותר מאלו של הפריפריה, קחו הצעות מחיר גם ממרפאות ששוכנות בערים אחרות מאלו שאתם גרים אולי תמצאו כי המחיר מצדיק את הנסיעה…

התחילו להשוות מחירים על ידי כך שתקבלו את הצעת המחיר שלנו, מלאו פרטיכם בטופס הנמצא בעמוד זה וקבלו את הצעת המחיר המשתלמת שלנו!