טיפול בודי טייט

טיפול הצרת היקפים בודי טייט הינו מכשיר שפותח והומצא כאן בישראל על ידי חברת INVASIK, המכשיר למעשה עושה שימוש בשתי שיטות שכבר קיימות בשוק אך מעולם לא היו משולבות יחד בטיפול, השילוב הוא בין המסת שומן עם גלי רדיו RF לבין שאיבת השומן המומס החוצה על ידי צינורית שאיבה שבה עושים שימוש רחב בניתוחי שאיבת שומן.

מכשיר Bodytite כובש בימים אלו את העולם וכבר אושר לשימוש על ידי משרדי הבריאות בכל רחבי אירופה וקנדה, למכשיר תו תקן של מכון התקנים ISO והוא נמצא בשלבים מתקדמים של קבלת האישור מארגון FDA האמריקאי.

למה כדאי לעבור טיפול הצרת היקפים דווקא עם מכשיר בודי טייט?

ובכן מבין כל שיטות הצרת ההיקפים וחיטוב הגוף מכשיר הבודי שטייט הינו היחיד שמשלב גם את המסתו של השומן וגם את שאיבתו החוצה מהגוף, בשאר השיטות השומן המומס נשאר בגוף ומתפנה באופן טבעי דרך הפרשותיו של הגוף, דרך זו גורמת לחלק מהשומן המומס להישאר בגוף ולהתנקז במקומות אחרים.

בשיטת bodytite ממיסים את השומן כאמור באמצעות גלי רדיו אך מיד עם המסתו השומן יוצא החוצה דרך צינורית השאיבה הממוקמת בסמוך לאלקטרודה שמשדרת את גלי הרדיו ולכן התוצאות של טיפול בודי טייט הן לרוב איכותיות יותר מאשר אלו של שיטות הצרת היקפים אחרות.

מי מתאים לטיפול במכשיר bodytite?

האנשים שמתאימים לטיפול במכשיר זה הם כאלו אשר נוטים מעט להשמנה ( שימו לב!!! הטיפול איננו מתאים לאנשים בעלי משקל כללי עודף וחריג ) ורוצים להוריד שומן מאזורים ספציפיים כגון: ירכיים, ידיים, אגן, ישבן, בטן וכ”ו…

כיצד מתבצע בפועל טיפול בודי טייט?

ובכן לאחר זריקת ההרדמה שהרופא שלכם יעניק לאזור הטיפול הוא יבצע חתך קטן בכדי להחדיר דרכו את הצינורית שלאחר מכן תהיה אחראית על השאיבה של השומן המומס, לאחר שזו הוחדרה יפעיל הרופא את האלקטרודה בסמוך לצינורית ( שלמעה משמשת לו גם כמוליך ) ומיד גלי רדיו RF יחלו לזרום לאזור הטיפול ובכך לחמם אותו, החום מהאנרגיה של גלי הרדיו שפוגעת בשומן גורמת להתמוססותו המהירה היישר אל צינורית השאיבה והחוצה מהגוף.

בתום הטיפול יחבוש הרופא את החתך הקטן ( לרוב אין כל צורך בתפרים או סיכות ) ואתם תשוחררו לבתיכם.

תהליך ההחלמה לאחר טיפול בודי טייט

לאחר טיפול עם מכשיר בודי טייט בדרך כלל אין תהליך החלמה ארוך וכואב וברוב הפעמים המטופלים אפילו לא צריכים משככי כאבים בכדי להעביר את היום יומיים שלאחר הטיפול. במהלך הימים הראשונים שלאחר הטיפול קיים סיכוי כי מהחתך עוד יצאו מעט נוזלים ולכן חשוב לשמור על החלפת תחבושות אחת לכמה שעות וכמובן שההחלפה תהיה כמה שיותר סטרילית על מנת למנוע סיכוי לזיהומים.