טיפול הצרת היקפים באולטרסאונד

מכשיר האולטרסאונד הוא מכשיר השולח גלי אולטרסאונד בעוצמות שונות החודרים מבעד לעורנו מתבייתים על השומן ומפרקים אותו בזכות החום שהאנרגיה של הגלים יוצרת, הטיפול במכשיר האולטרסאונד להמסת שומן הוא טיפול מאד יעיל ופופולארי בארץ ובעולם וזאת מכיוון כי הוא איננו מצריך חתכים מיותרים ( כמו בטיפול הבודי טייט או בניתוח שאיבת השומן לדוגמא ) והסיכונים שבו די נמוכים יחסית.

בעמוד זה תקבלו את המידע המתבקש על סוג טיפול זה להצרת היקפים כגון: כיצד הוא מתבצע, מי מתאים לעבור טיפול שכזה, כיצד השומן יוצא מגופנו ועוד…

אולטרסאונד הטיפול המושלם להצר היקפים

ובכן מכשיר האולטרסאונד הוא כאמור אחד מהמכשירים הבטוחים ביותר לביצוע טיפול הצרת היקפים וזאת בזכות הגלים שהוא יוצר, גלים אלו הם שדות אנרגיה למעשה שיוצרים חום באזור בו הם מתרכזים, חום זה גורם לשומן באזור להתפרק ולהתמוסס לכדי נוזל שזורם יחד עם מחזור הדם אל עבר מערכות סינון הפסולת של הגוף ומשם החוצה דרך ההפרשות הטבעיות של הגוף.

בטיפולים אחרים כמו הבודי טייט או ניתוח שאיבת השומן לדוגמא יש צורך בביצוע חתכים דרכם נשאב השומן החוצה, חתכים אלו עלולים להעלות את הסיכון לזיהומים תת עוריים, לפגיעה באיברים פנימיים, לצלקות וסיבוכים נוספים… כמו שכבר הבנתם האולטרסאונד איננו מצריך את שאיבת השומן המומס החוצה ולכן מוריד את סף הסיכונים ותופעות הלוואי של טיפול הצרת ההיקפים.

מי מתאים לסוג כזה של טיפול?

אחת השאלות הכי נפוצות היא מי מתאים לטיפול זה ובטח אם הגעתם עד לחלק זה של המאמר גם אתם שואלים את עצמכם האם אני מתאים לטיפול זה… ובכן הטיפול עצמו הוא כאמור טיפול להצרת היקפים אך מה שרבים לא יודעים הוא שטיפולי הצרת היקפים בהכללתם אינם טיפולים המיועדים לאנשים בעלי עודף משקל עודף שחולמים ביום בהיר להשיל את כל משקל גופם, עדיין לא הומצא טיפול הוקוס פוקס שכזה.

אז למי כן מתאים טיפול הצרת היקפים באולטרסאונד? ובכן קהל היעד של טיפול זה הם אנשים שלהם יש הצטברויות שומן קטנות ( מקסימום 800 סמ”ק ) באזורים שונים בגוף ( צמיגים ) ברוב המקרים שומן זה יהיה במקומות כגון: הירכיים, הישבן, המותניים, האגן, הידיים, הסנטר, הבטן וצידי הגוף. באמצעות טיפול הצרת היקפים באולטרסאונד אנשים אלו יוכלו ליהנות מגוף חטוב ויפה יותר בלי הצמיגים שהיו לו בעבר.