טיפול הצרת היקפים בגלי רדיו

טיפול הצרת היקפים בדלי רדיו הוא הוותיק מבין כל שאר טיפולי הצרת ההיקפים, הטיפול מתבסס על מכשיר מיוחד הפולט גלי רדיו אל עבר גושי השומן אותם רוצים להמיס בטיפול ולמעשה מחמם אותם עד כדי התמוססות פנימית שלהם בתוך הגוף. מכשיר גלי הרדיו משולב גם בטיפול הבודי טייט כאשר הוא זה שממיס את השומן ומכין את האזור לצינורית השואבת ( נרחיב על כך בהמשך של כתבה זו ( .

איך פועל מכשיר גלי הרדיו ומה קורה עם השומן שבגוף?

טיפול הצרת היקפים בגלי רדיו דומה מאד לטיפולי הצרת היקפים בלייזר ובאולטרסאונד מכיוון וכול השלושה מבצעים פעולה של המסת שומן שמתבססת על אנרגיה וחום, אם בלייזר ובמכשיר האולטרסאונד אנרגיית החום מגיעה מקרן הלייזר וגלי האולטרסאונד אז הרי שבמכשיר טיפול הצרת היקפים בגלי רדיוזה האנרגיה מגיעה מגלי ה-RF שמשודרים דרך אלקטרודה מיוחדת אל עבר אזור הטיפול.

במהלך הטיפול עצמו אנרגיית החום פוגעת כאמור בגושי השומן, מחממת אותם וגורמת להתמוססותם, לאחר שהליך זה התבצע השומן שהתמוסס ממשיך עם זרימת הדם אל עבר המערכות האחראיות על ניקיון הגוף שם הוא מקוטלג כפסולת ומפונה מהגוף באמצעות הפרשותיו.

מכשיר גלי ה- RF בשילוב עם צינור שאיבה ( בודי טייט )

פיתוח ישראלי הנקרא בודי טייט הצליח לשלב בין טיפול המסת שומן בגלי רדיו לבין ניתוח שאיבת שומן ובו זמנית שגלי ה- RF מפרקים וממיסים את השומן פועלת באזור צינורית דקה השואבת החוצה מהגוף את השומן.

הסיבה שהביאה לשילוב השניים היא ייעול של שתי הטיפולים השונים כאשר בטיפול המסת שומן רגיל תוצאות הטיפול מגיעות רק לאחר זמן מה, בטיפול בודי טייט כמו בניתוח שאיבת שומן רגיל רואים את התוצאות מהר יותר, אך בעוד שבניתוח שאיבת שומן רגיל יש צורך בביצוע חתכים גדולים בכדי להחדיר צינורית שאיבה שתוכל להתמודד בהצלחה עם גושי השומן הגדולים שהמנתח פירק בידיו בטיפול בודי טייט מבצעים חתכים הרבה יותר קטנים בכדי להחדיר צינורית דקה בהרבה מזו של ניתוח שאיבת שומן וזאת מכיוון והשומן כבר הומס על ידי מכשיר גלי הרדיו כך שהוא נוזלי ונשאב בקלות החוצה.

להצעות מחיר לטיפול המסת שומן בגלי רדיו או לטיפול המסת שומן בודי טייט מלאו פרטיכם כאן בעמוד ונחזור אליכם עם הצעת מחיר במרפאת אסתטיקה הפועלת באזור מגוריכם.