טיפול הצרת היקפים בלייזר

טיפול הצרת היקפים בלייזר מאפשר לכם להיפטר ממצבורי השומן העודפים שעל גופכם באמצעות המסתו של השומן, מכשיר הלייזר הוא המכשיר המתקדם ביותר שנמצא כיום בתחום ובזכות כך הוא גם מבטיח למטופל/ת טיפול בטוח יותר ובעל סיכויים נמוכים להופעתם של תופעות לוואי וסיכונים אחרים.

הצרת היקפים עם מכשיר לייזר מכשיר לייזר להצרת היקפים

אז כמו שהקדמנו ואמרנו מכשיר הלייזר הוא המכשיר המתקדם ביותר מבין אפשרויות המסת השומן האחרות ( טיפול במכשיר האולטרסאונד וטיפול במכשיר גלי RF ) והיתרון שלו עליהם מגיע לידי ביטוי בבטיחות הגבוה יותר שהוא מעניק למטופלים ולדיוק גבוה יותר בתוצאות הטיפול.

למעשה היתרון של מכשיר הלייזר על פני שני המכשירים האחרים הוא עצם הדיוק שניתן להגיע עם מכשיר הלייזר שלא ממש ניתן לביצוע בשניים האחרים, מכשיר הלייזר מתוכנת מבעוד מועד לחדירה על פי עוצמה ועומק וכאשר הוא פוגע במצבורי השומן הוא בדרך כלל לא סוטה מילימטר מהם כך שנדיר כי הוא מבצע חדירה עמוקה יותר אל תוך הגוף ובכך פוגע ברקמות ואיברים פנימיים אחרים של הגוף.

מי מתאים לטיפול בהצרת היקפים בלייזר?

ובכן בדומה לשאר טיפולי המסת השומן גם טיפול המסת השומן עם מכשיר הלייזר לא מסוגל להעניק טיפול לאנשים בעלי משקל עודף כללי, טיפולי המסת השומן הם טיפולים שמיועדים לאנשים עם מצבורי שומן קטנים בידיים, ברגליים, במותניים, בישבן, בבטן או בירכיים, שומן כזה שגורם לצלוליט או סתם בליטה לא אסתטית בגוף בעוד שאר הגוף נמצא בגדר טווח הסביר.

טיפול הצרת היקפים במכשיר לייזר יכול להתמודד מקסימום עם מצבורי שומן עד כ-800 סמ”ק ומעבר לכך מומלץ לשקול ניתוח שאיבת שומן.

כיצד מתבצע טיפול במכשיר הלייזר?

קרן הלייזר מוקרנת משפופרת אותה מחזיק הרופא המטפל מעל האזור בו יש להמיס את השומן, קרן הלייזר חודרת מבעד לעור ופוגעת ישירות במצבור, בשלב זה אנרגיית החום הנפלטת ממנה מתחילה לפרק ולהמיס את השומן לכדי נוזל אשר מאותר על ידי מערכות ההגנה של הגוף כפסולת שיש לפנותה דרך ההפרשות, במהלך התקופה שלאחר הטיפול מתחיל השומן להתפנות בדרך זו החוצה מהגוף ללא כל צורך בשאיבתו החוצה ובביצוע חתכים בעור.

האם אפשר להשמין שוב לאחר טיפול במכשיר הלייזר?

חד משמעית כן! אם לא תשמרו על תזונה נכונה ופעילות גופנית קבועה השומן יצטבר שוב ואם לא באזור הטיפול אז באזור אחר בכל אופן לאחר הורדת מצבור השומן באמצעות מכשיר הלייזר יש לשמור על תזונה נכונה ופעילות גופנית שימנעו מהשומן לחזור.