טיפולי עיבוי שפתיים

עיבוי שפתיים הוא טיפול אסתטיקה שבעיקר מושך אליו נשים, זהו טיפול שבמהלכו השפתיים יעובו על ידי חומרי מילוי שונים ובצורה מדודה ומעוצבת שתיצור לבסוף למטופלת שפתיים חושניות, נשיות ויפות יותר. את טיפול זה מבצעים על ידי הזרקת חומרי מילוי שונים עליהם נרחיב בהמשך.

חומרי המילוי הזמניים

ובכן את מלאכת עיבוי השפתיים מבצעים על ידי הזרקת חומרי מילוי כמו שציינו קודם לכן כאשר הטיפול הכי פופולארי מתבצע באמצעות קבוצת חומרי מילוי זמניים המבוססת על חומצה היאלורונית, הסיבות שקבוצת חומרים זו היא כל כך פופולארית הן: חומרי מילוי אלו מתבססים על חומר טבעי שנמצא בגוף ולכן פחות נדחים על ידיו, קל מאד לעצב את מראה השפתיים בזמן אמת, אם הלקוחה התחרטה במהלך הזמן היא תוכל לחזור למצב הקודם של השפתיים שלה לאחר מספר חודשים תמימים.

  • התבססות על חומצה היאלורונית- חומצה היאלורונית היא חומר שבמקור נמצא כל אדם בגוף, עובדה זו גורמת לחומרי המילוי הזמניים שמבוססים על חומצה היאלורונית להיקלט בצורה חלקה וטובה יותר בגוף עם פחות סיכויים לדחייה וזיהומים.
  • קלות העיצוב של השפתיים – במהלך הזרקת חומרי מילוי על בסיס חומצה היאלורונית יהיה ניתן לראות את השינוי ממש מיד עם ההזרקה ולכן לרופא יהיה קל יותר לשלוט בעיצוב השפה, כמו כן במידה והוזרק בטעות יותר מידי חומר לצד אחד יהיה ניתן לשאוב אותו החוצה. בטיפול באמצעות חומר הסיליקון שהוא הטיפול הקבוע אין את שתי האפשרויות האלו מכיוון והתוצאות לא נראות מיד בשטח ושאיבה שלו החוצה היא בלתי אפשרית אלא אם כן מבצעים הליך כירורגי.
  • מצב זמני שמאפשר התחרטות של המטופלים – קבוצת חומרי המילוי המבוססים על חומצה היאלורונית השפעתם על הגוף תהיה זמנית בלבד ולאחר מספר חודשים החומר ייספג בגוף והאפקט לאט לאט ייעלם עד כדי לא היה, מצב זה מצוין עבור מטופלים שבמשך הזמן התחרטו על מעשיהם ורוצים לחזור למצב המקורי של השפתיים שלהם.

במידה ותרצו שהשפתיים שלכם ימשיכו להיות מעובות ומעוצבות בשיטה זו של הזרקת חומרי מילוי זמניים אתם תאלצו לעבור את אותו הטיפול אחת לכמה חודשים בכדי לשמר את המראה.

מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר לטיפול עיבוי שפתיים!

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

טלפון

חומר המילוי הקבוע

האפשרות השנייה לטיפול זה היא הזרקת טיפות קטנות של סיליקון אל תוך מקומות שונים בשפה, טיפול זה גורם לגוף להגיב להחדרת הסיליקון על ידי כך שהוא עוטף כל טיפה וטיפה ברקמת צלקת שגורמת לשפתיים להתעבות ולהיראות מעוצבות יותר לתמיד. הבעיות שבטיפול זה הן: הטיפול מצריך מספר מפגשים שבניהם מרווח של כמה שבועות ( כדי שהגוף יספיק לייצר את רקמת הצלקת בכל פעם ), האפשרות של הרופא לדייק כמו בטיפול עם חומרי המילוי הזמניים קטנה יותר מכיוון והוא איננו רואה את השפעת ההזרקה מיד עם הביצוע, ההשפעה נשארת לצמיתות ובמידה ורוצים לשנות ולהחזיר למצב הקודם תצטרכו הליך כירורגי שעלול להשאיר סימני צלקת על השפתיים.