טיפול בצלוליט

צלוליט היא תופעה שמופיעה בעיקר אצל נשים וגורמת להן לתחושות אי נעימות ובטחון ירוד, תופעה זו נגרמת כתוצאה של הצטברות שומנים באזורים שונים בגוף ( בדרך כלל בירכיים ובישבן ) ומשתקפת כלפי חוץ כגושים, כפלים וסימנים על פני העור.

בעמוד זה נביא בפניכם את השיטות היעילות ביותר לטיפול בצלוליט, נסקור כל שיטה ושיטה לעומק ונציג עובדות שיעזרו לכן לבחור איזה טיפול בצלוליט עדיף עליכן, חשוב להקדים ולציין כי כל הטיפולים יעילים כאשר יהיו לא יהיו אפקטיביים לזמן ממושך אם לא תחזרו עליהם טיפול בצלוליטשוב או שתורידו ממשקל גופכם.

שיטות טיפול בצלוליט שונות

  • טיפול באמצעות המסת השומן באזור – ובכן כמו שציינו כבר הצלוליט היא תופעה הנגרמת מהצטברות שומן באזורים שונים והדרך היעילה ביותר להילחם בכך היא על ידי טיפול המסת שומן אשר יפרק את מצבורי שומן אלו לכדי נוזל שימצא את דרכו החוצה מהגוף דרך הפרשותיו. שיטה זו כרגע נחשבת לשיטה היעילה ביותר לטיפול בצלוליט וגם זו שמחזיקה זמן רב יותר, בכדי להעלים לגמרי את הצלוליט אחרי הטיפול עליכם יהיה לשמור על משקל גוף תקין אחרת השומן יצטבר שוב והצלוליט יופיע בחזרה.
  • טיפול באמצעות מכשיר ואקום – בטיפול זה עושים שימוש במכשיר ואקום מיוחד המזכיר במראהו מעט את הפומפה שכולנו מכירים, מכשיר זה יוצר למעשה ואקום באזור הטיפול שגורם לפירוק ותזוזה של מצבורי השומן וזרימת דם טובה ואיכותית, לאחר מספר טיפולים במכשיר זה אזור הטיפול יהיה חלק וללא זכר לצלוליט אך בכדי לשמור על מצב זה יהיה עליכם לחזור ולבצע את הטיפול אחת לחודשיים, בכדי להעלים לחלוטין את הצלוליט תצטרכו להוריד את מסת השומן שלכם בגוף.
  • טיפול בצלוליט עם עיסוי לימפטי – עיסוי לימפטי הוא טיפול בצלוליט אשר מפרק את הצטברות השומנים באזור על ידי שימוש בכוח מופרז, שימו לב!! עיסוי לימפטי איננו מסאז’ מהנה ומרגיע, זוהי לא מטרתו הוא כואב ולא נעים אך אפקטיבי מאד ומציג תוצאות כנגד תופעת הצלוליט. עם כל האפקטיביות של טיפול זה גם הוא איננו מעלים את התופעה לעד אלא רק באופן זמני, כדי להמשיך ולהציג גוף חלק ונקי מצלוליט תצטרכו לעבור את טיפול זה אחת לתקופה או פשוט להוריד ממסת השומן של הגוף שלכם.