טיפול המסת שומן

טיפול המסת שומן הפך בעשור האחרון להיות אחד מהטיפולים האסתטיים הכי מבוקשים והכי פופולאריים, הטיפול עצמו יכול להתבצע במספר דרכים שונות אך הפעולה והתוצאה של כל אחת ואחת מהדרכים הללו זהה בסופו של דבר.

אחת הסיבות העיקריות שטיפול המסת שומן זוכה לכזו פופולאריות וביקוש היא שבטיפול זה אין כל צורך בביצוע חתכים על מנת להוציא את השומן החוצה מהגוף, השומן לאחר שפורק עובר תהליך פינוי טבעי החוצה מהגוף באמצעות הפרשותיו. בעמוד זה תמצאו מידע מאד מועיל ורחב על טיפולי המסת שומן כגון: מי מתאים לטיפולים שכאלו, מה האפקט שלהם, מהן השיטות והמכשירים השונים שקיימים כאן בישראל להמסת שומן, סיכונים ועוד…

מהם המכשירים המבצעים טיפול המסת שומן בישראל?

בישראל קיימים כמה סוגים שונים של מכשירים המעניקים טיפולים להמסת שומן והם:

  • המסת שומן באולטרסאונד – מכשיר האולטרסאונד מפיק גלים קוליים החודרים מבעד לשכבות העור והבשר של הגוף ומתמקדים הישר על ריכוז השומן הבעייתי, הגלים עצמם מייצרים חום כתוצאה מהאנרגיה שלהם, החום גורם לשומן להתמוסס ולהתפרק בתוך הגוף טיפול המסת שומןומשם להתחיל את תהליך הפינוי הטבעי שהגוף מבצע לכל פסולת שהוא מזהה בתוכו. לקריאה מורחבת על מכשיר זה לחצו כאן!
  • המסת שומן בלייזר – מכשיר הלייזר נחשב לגולת הכותרת בתחום האסתטיקה ולא מכיוון שהוא גורם לתהליך המסת השומן להיות שונה אלא אך ורק בזכות היכולת של הרופא המטפל לשלוט בעוצמות ובאזורים אליהם קרן הלייזר צריכה להגיע באופן מדויק ביותר ובזכות כך גם הבטוחה ביותר. למידע מורחב אודות טיפול זה כנסו לעמוד הבא!
  • המסת שומן בגלי רדיו – מכשיר גלי הרדיו הוא המכשיר הראשון שבאמצעותו בוצעה שיטה זו, הוא למעשה המייסד, אך מאז התפתחו להם מכשירי הלייזר והאולטרסאונד ומכשיר גלי הרדיו כבר נחשב לפחות פופולארי, מדויק ומבוקש. בשנים האחרונות המצאה ישראלית הנקראת בודי טייט, החזירה את מכשיר גלי הרדיו לכותרות כאשר ההליך שמשלב שתי שיטות שונות של טיפול בשומן עושה שימוש במכשיר גלי רדיו בכדי להמיס את השומן בטרם הוא נשאב החוצה. לקריאה מורחבת על טיפול המסת השומן בגלי רדיו ועל טיפול הבודי טייט שעושה גם הוא שימוש במכשיר לחצו כאן!

למי מתאים טיפול המסת שומן ולמה?

ובכן בניגוד לדעה הרווחת טיפול המסת שומן איננו מתאים לכל אדם ובעיקר לא לאנשים שמסת השומן שלהם בגוף היא מעל הממוצע. טיפולי המסת שומן למעשה מיועדים עבור אנשים שבאופן כללי אינם סובלים משומן עודף אלא רק מריכוזים של שומן במקומות ספציפיים כגון: הירכיים, הידיים, הסנטר, הבטן, הישבן, האגן, הקרסוליים, הרגלים וכ”ו…

טיפולי המסת שומן יכולים להתמודד עם מקסימום של 600-800 סמ”ק מסת שומן וכל כמות מעל זו הטיפול הופך ללא יעיל ולא אפקטיבי!