טיפול המסת שומן באולטרסאונד

המסת שומן באולטרסאונד הוא למעשה טיפול העושה שימוש במכשיר האולטרסאונד שבעצם “יורה” גלי קול אל עבר ריכוז השומן הבעייתי וגורם לו להתפרק ולהתמוסס בזכות החום שנוצר מהאנרגיה של גלים אלו. הטיפול נחשב לנפוץ ופופולארי מאד בארץ ובעמוד זה תוכלו לקבל את כל המידע אודותיו כגון: מהו למעשה וכיצד הוא מתבצע, מי מתאים לעבור טיפול שכזה, ואיך בכלל השומן יוצא מהגוף לאחר שהתמוסס?

מכשיר המסת שומן מהו וכיצד הוא מפרק את השומן בגוף?

למעשה ריכוז השומן מתפרק ומתמוסס בעקבות העוצמה והחום של גלי הקול שמייצר מכשיר האולטרסאונד כאשר הוא מתמקד על הריכוז עצמו, בתחילת הטיפול מכוון הרופא המטפל את המכשיר, מורח מעט ג’ל באזור הטיפול עליו תרוץ השפופרת בצורה חלקה ויעילה ואז מתחיל למעשה לשדר את גלי הקול.

הטיפול בדומה לשאר טיפולי המסת השומן גורם לשומן להתפרק ולהתמוסס בצורה פנימית ומשאיר לתהליכים הטבעיים של הגוף לדאוג להוצאתו של השומן המפורק והמומס, מערכות איתור וגילוי הפסולת של הגוף מאתרים את השומן ומפנים אותו החוצה באמצעות הפרשותיו טיפול אולטרסאונד להמסת שומןשל הגוף ובכך למעשה חוסכים מאתנו את הצורך לבצע חתכים ולשאוב אותו החוצה.

מי מתאים לטיפול במכשיר המסת שומן אולטרסאונד?

המועמדים האידיאליים ביותר לטיפול זה הם אנשים עם ריכוז מקומי של שומן במקומות כגון: הירכיים, הידיים, הסנטר, הישבן, הבטן, האגן, הקרסוליים וכ”ו… אנשים שלהם שומן עודף בכל חלקי הגוף לא נמצאים מתאימים לטיפול זה ואפילו מומלץ להם בחום שלא לנסותו מכיוון וההשפעה לא תחול עליהם כלל.