טיפול המסת שומן בלייזר

טיפול המסת שומן בלייזר נחשב לטיפול הנפוץ, הפופולארי והבטוח ביותר שקיים בין כל טיפולי המסת השומן, הסיבה לכך היא שהמכשיר עצמו בניגוד לשאר המכשירים ניתן לתכנות ודיוק מושלם של עומק הטיפול, עוצמתו והיקפו.

מהו טיפול המסת שומן בלייזר, למי הוא מתאים, כיצד הוא מתבצע, מה המחיר שלו, מה הסיכונים שבו ועוד מידע חשוב על הטיפול תוכלו למצוא בעמוד זה.

מהו למעשה טיפול המסת שומן בלייזר?

מכשיר הלייזר הוא כזה ששמו הולך פניו בתחום המסת השומן ( וגם בתחומים אחרים בעולם הרפואה וטיפולי האסתטיקה ) הוא מכשיר הניתן לתכנות בכדי להגיע לדיוק מושלם, הרי כל אחד ואחת מאתנו בעלי נתונים פיזיים שונים ( עובי עור, צבע עור, בעיות בכלי דם ועוד נתונים פיזיים שונים שעלולים לגרום לטיפול בעוצמות ועומקים אחרים ) ולכל אחד ואחת ריכוזי שומן בגדלים שונים ובעומקים שונים מתחת לשכבת העור והבשר.

בטרם טיפול המסת שומן בלייזר יאבחן הרופא המטפל את הנתונים הפיזיים שלכם ואת ריכוז השומן אותו רוצים לפרק, לאחר שיגיע למסקנות יתכנת את המכשיר לעוצמה הנכונה ביותר לטיפול הספציפי ויחל להעביר את קרן הלייזר מעל האזור בו השומן מתרכז, בזמן זה קרן מכשיר לייזר להמסת שומן הלייזר תחדור מבעד לעור ולבשר ותפגע ישירות בריכוז השומן, פעולה זו תגרום לשומן להתמוסס ולהתפרק בזכות חום האנרגיה שהקרן מעבירה אליו.

לאחר שהשומן התמוסס בגוף מתחיל השלב הביולוגי שבו כבר אין התערבות יד אדם אלא תהליך פינוי פסולת טבעי שהגוף עושה לכל גורם לא רצוי שבתוכו, תהליך זה למעשה מפנה את השומן המומס מהגוף דרך ההפרשות שלו בין אם זה בזיעה, בצואה או דרך השתן.

למי מתאים טיפול המסת שומן במכשיר הלייזר?

כמו כל שאר טיפולי המסת השומן גם טיפול זה מתאים אך ורק לאנשים בעלי ריכוז שומן מקומי שלא עולה על 800 סמ”ק בין אם זה בירכיים, ברגליים, בידיים, בסנטר, בבטן, בישבן, בקרסוליים או בכל מקום אחר בגוף.

מחיר טיפול המסת שומן בלייזר

מחירי המסת השומן במכשיר הלייזר משתנים בין מרפאות האסתטיקה, בין הרופאים המבצעים את הטיפול ובין אזורי הטיפול השונים ( הכוונה לאזורים בגוף כגון: הירכיים, הסנטר וכ”ו… ) ניתן להעריך באופן גס את טווחי המחירים שנעים בין 14,000-7,000 ש”ח.

הסיכונים שבטיפול

טיפולי המסת שומן בכלל נחשבים לכאלו שהסיכונים בהם פחותים והסיכויים שיקרה משהו בלתי צפוי הוא נמוך יחסית אך בכל זאת הסיכון העיקרי הוא האפשרות לכוויה על פני העור כתוצאה מקרן הלייזר.