טיפול פילינג

טיפול פילינג הינו הליך בו מבצעים מעין קילוף של העור בכדי לחדש אותו, להעלים פגמים קטנים, כתמים ועוד… את טיפול הפילינג ניתן לבצע בשלוש דרגות שונות שהן: טיפול פילינג עמוק, פילינג בינוני ופילינג שטחי.

בעמוד זה תמצאו מידע שימושי על כל סוגי טיפול הפילינג כגון: לייזר, כימי ומכני כמו כן נסביר על הסכנות ותופעות הלוואי שאתם עלולים לחוות וכמובן נרחיב גם על האפקט שעושה טיפול הפילינג לעור הפנים שלכם.

סוגי טיפול של פילינג

ובכן בכדי לבצע את טיפול הפילינג תאלצו לבחור אחת משלשת השיטות הבאות: כימי, לייזר ומכני כאשר כל אחת ואחת מהן מתבצעת באופן שונה עם יתרונות שונים ועם תופעות לוואי שונות.

  • טיפול פילינג כימי – ובכן זהו הטיפול הכי נפוץ שקיים נכון להיום, הוא זמין יותר מהשניים האחרים וזול יותר, את טיפול קילוף העור מבצעים באמצעות חומר כימי כאמור המגיע בשפופרת קטנה, המטפלת תדע איזה מינון למרוח על עורכם מספיק כדי להגיע לעומק הטיפול הנדרש ולהסיר את שכבות העור כדי להביא להתחדשותו. היתרון הברור ביותר של טיפול זה הוא המחיר שזול יותר מהמתחרה העיקרי והוא טיפול פילינג לייזר.
  • טיפול פילינג לייזר – מכשיר הלייזר הוא המומלץ ביותר לטיפולי פילינג בינוני ועמוק וזאת מכיוון כי הוא מסוגל להגיע לרמות דיוק שבשום טיפול פילינג אחר כיום לא ניתן להגיע, כאשר מבצעים טיפול פילינג עמוק הסיכונים עולים וחשוב מאד לא לחרוג מהתכנון המקורי של עומק הטיפול שגם כך כבר נמצא עמוק מידי… פילינג הלייזר בניגוד למתחריו ייעצר בדיוק בעומק המתוכנן וזהו היתרון המשמעותי ביותר שלו.
  • טיפול פילינג מכני – טיפול פילינג מכני הוא טיפול שכמעט ואף אחד לא מבצע כיום, שתי האפשרויות הראשונות עדיפות עליו בכל הפרמטרים ולכן רוב המטופלים מעדיפים לעבור טיפול פילינג באמצעות משחה כימית או פילינג לייזר. בטיפול זה מסירים את שכבות העור באמצעות מכשיר שבקצהו ישנה אבן שיוף מיוחדת המסתובבת במהירות, המטפל מניח את אבן השיוף על עור פניכם ומתחיל להסיר שכבות עד לעומק הרצוי.

להצעת מחיר משתלמת במיוחד עבור אחד מטיפולי הפילינג לחצו כאן!

הסיכונים שבטיפולי פילינג

ובכן בטיפולי הפילינג קיימות מספר סכנות בעיקר ככל שמעמיקים את הטיפול מן הסתם

  • צלקות – לאחר התחדשות העור עלולות להופיע צלקות, מאד נדיר והסיכון הכי גבוה שזה יקרה הוא כמובן בטיפול העמוק ביותר, כמו כן תופעה זו עלולה להופיע עם את תהליך ההחלמה של העור לא ביצעתם נכון.
  • זיהומים – עלולים להופיע לאחר כל טיפול עומק, נדיר מאד וקורה בדרך כלל לאחר שלא שמרתם על היגיינה גבוה במהלך התאוששות העור שלכם.
  • שינוי פיגמנטציה – שינויים בגוון העור שלכם עלולים להתרחש לאחר טיפול פילינג בעיקר לאחר טיפולי פילינג בינוניים ועמוקים, גם כן נדיר יחסית שתופעת לוואי זו קורה.
  • הפרעות בלב – סיכון שקיים רק בטיפול פילינג עמוק מסוג כימי, במצב זה החומר בו משתמשים עלול לגרום להפרעות קצב הלב.