פילינג כימי

פילינג כימי הינה השיטה הוותיקה והפופולארית ביותר לביצוע של טיפול לקילוף העור וזאת על מנת לגרום להתחדשותו ולהעלים בעזרת כך כתמים, נגעים, עור יבש וקמטים קלים, פילינג כימי יכול להתבצע בשלוש דרגות עומק שהן: דרגת עומק שטחית, דרגת עומק בינונית ודרגת עומק עמוקה.

טיפול פילינג זה נקרא פילינג כימי וזאת מכיוון כי בכדי לגרום לקילוף העור ( שזוהי בעצם המטרה של הטיפול ) עושה המטפל/ת שימוש במשחות בעלות חומרים כימיים פעילים שצורבים את העור לכדי כוויה המאלצת אותו לאחר מכן לנשור ולהתחדש.

טיפול לקילוף העור באמצעות משחות כימיות

המשחה שתמרח עליכם בזמן הטיפול תיבחר על ידי המטפל/ת לאחר שהתקבלה החלטה מקצועית לגבי עומק הטיפול שאתם צריכים לעבור, ככל שעומק הטיפול יהיה עמוק וחודרני המשחה צריכה להיות עם אחוזים גבוהים יותר של חומרים כימיים פעילים.

מהלך הטיפול: לאחר האבחון הראשוני של אזור הטיפול ייקבע עומק הפילינג אותו אתם צריכים לעבור כדי להעלים את הכתמים, הנגעים או הקמטים הקלים שאתם רוצים לנקות מפניכם. לאחר שנקבע עומק הטיפול תיבחר המשחה הנכונה והטובה פילינג כימיביותר שהחומרים הכימיים הפעילים בה יהיו במינונים הנכונים להסרה של שכבות העור הרצויות, בשלב זה ינוקו פניכם מכל לכלוך והמשחה תימרח בכמות הרצויה, סביר להניח כי בשלב זה תרגישו מעט עקצוצים, אלו החומרים הכימיים שמתחילים להשפיע. בסיום הטיפול תוסר המשחה מעורכם והפנים שלכם יראו אדומות ומקולפות מעט, במהלך הימים שלאחר מכן העור יחל לנשור כאשר האדמומיות תלך ותעלם לאט לאט עד אשר כל העור באזור יתחלף לחדש.

המלצה!! פילינג עמוק הוא טיפול החודר מבעד שכבות רבות של עור, טיפול שכזה מכיל לא מעט סיכונים ומצריך טיפול על ידי רופא בעל ניסיון רב, מה עוד שמומלץ בדרגת עומק שכזו להימנע מטיפול פילינג כימי שעלול להיות פחות מדויק מטיפול פילינג לייזר.

כמה עולה טיפול פילינג כימי

מחירו של טיפול הכימי משתנה ככל שמשתנה עומק הטיפול, כמו כן מחירי המרפאות משתנים בין המיקומים השונים בארץ כאשר המחירים בערי המרכז בדרך כלל עולים עד כדי 5-10 אחוזים מהמחירים שהמרפאות בערי הפריפריה מציעות.

המחיר הממוצע לטיפול כימי שטחי נע בין 1200-1400 ש”ח, טיפול כימי בינוני יכול להגיע למחירים שנעים בין 7,000-8,500 ש”ח, מחירי טיפול כימי יכולים לנוע בין 12,000-11,000 ש”ח.