פילינג לייזר

טיפול לקילוף שכבות העור באמצעות מכשיר הלייזר הפך לאחרונה לטיפול המוביל בין טיפולי הפילינג השונים, פילינג לייזר משתמש בטכנולוגיה חדישה ודייקנית שעולה בכל פרמטר על השיטות הישנות של קילוף העור באמצעות חומרים כימיים ומכונות שיוף למיניהן, בזכות מכשיר הלייזר תוכלו לעשות טיפול פילינג בטוח וטוב יותר.

אופן ביצוע ההליך

ראשית יש להבהיר כי את טיפול זה צריך לבצע אך ורק רופא מוסמך, כל מטפל אחר עלול לסכן את בריאותכם ואת תוצאותיו של הטיפול ולא משנה כמה ניסיון יש לו בתחום.פילינג לייזר לפנים

את האבחונים הראשונים של הטיפול יבצע הרופא עוד בפגישת הייעוץ הראשונה אתך, הוא יבדוק את באיזה עומק ועוצמה יש לבצע את טיפול פילינג הלייזר בכדי להסיר את הכתמים והנגעים מהעור, כמו כן ייבחנו ממצאיך הרפואיים בכדי לאשר כי ניתן לבצע את הטיפול באופן בטוח יחסי.

בתחילתו של הטיפול יכוון הרופא המטפל את מכשיר פילינג הלייזר לעוצמה הרצויה ולעומק הנדרש אליהם הגיע כתוצאה מהבדיקות המוקדמות של עורך, לאחר מכן תתבצע הרדמה מקומית בכדי למנוע ממך כל כאב או הרגשה של אי נוחות במהלך צריבת העור על ידי מכשיר הלייזר, לאחר שהרופא מוודא כי חומר ההרדמה עושה את עבודתו יחל שלב הצריבה של העור.

קרן הלייזר מתרכזת באזור הטיפול וצורבת את העור שבמקום לכדי כוויה מספיק עמוקה שתאלץ בשלב מאוחר יותר את הגוף לחדש באזור רקמות עור חדשות ולגרום לאלו הפגועות לנשור ולהיעלם, בעצם באמצעות תהליך זה מצליחים להסיר כתמים ונגעים בעור.

פילינג לייזר זוהי השיטה הכי מומלצת לטיפול פילינג בינוני ועמוק

כאשר עושים פילינג בינוני או פילינג עמוק כמות שכבות העור שמסירים מעמידה את מטופל במצב די מסוכן, זה כבר לא טיפול הפילינג השטחי והידידותי שכולם מכירים, פה לא מדובר על קצת עור אדמומי למשך כמה ימים כאן כבר ממש מדובר על כוויות בדרגות גבוהות ולכן חשוב עד מאד הדיוק של הטיפול, הסטריליות והמקצועיות של הרופא המטפל, טיפול פילינג לייזר מקטין את הסיכונים בצורה משמעותית מול שאר השיטות בזכות היותו מכשיר מדויק אשר איננו גורם לצריבה עמוקה וחזקה יותר מזו שתוכננה לטיפול הספציפי.

תהליך ההחלמה מטיפול פילינג לייזר

תהליך ההחלמה מהטיפול הוא כמובן בהתאם לעומק הטיפול ככל שהטיפול מתבצע עמוק יותר ככה מספר ימי ההחלמה גדל, החלמה מטיפול פילינג שטחי ואפילו במקרים מסוימים בפילינג בינוני אורכת כמספר ימים בודדים.

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת לטיפול פילינג לייזר? לחצו כאן