5 טיפולי פנים מומלצים

מראה עור הפנים בעל חשיבות גבוהה אצל רבים מאיתנו. הטכנולוגיה לא מפסיקה להפתיע גם בתחום הקוסמטיקה, לכם בחרנו לספר לכם על 5 סוגים של טיפולי פנים מומלצים.

טיפולי פנים עושים עם יוליה רשת קוסמטיקה ארצית:http://yullia.com/treatments/yullia-facial-treatments/

  1. טיפול פנים באמצעות קור – קיימים כל מיני סוגים של פתרונות להצערת מראה העור כאשר המשותף לכולם הוא העובדה שהם נעשים באמצעות קור. מסכת קולגן מזהב קרה, אבני בזלת קפואות, שימוש בקור אלקטרוני ועור. למעשה, הקור עוזר לנו להאט את תהליך ההזדקנות זאת משום שהוא גורם להיצרות והרחבה של כלי הדם התת עוריים מה שמכונה בשפה המקצועית קריופורזה, מעודד חידוש של התאים ולמעשה מסייע לנו לקבל מראה עור צעיר יותר, לטשטש כתמים, קמטים ועוד.
  2. טיפול אינפרא אדום – טכנולוגיית האינפרא האדום עוזרת לנו להבהיר כתמים שנוצרים על העור כמו למשל כתמי גיל, כתמי שמש וכתמי פיגמנטציה. הטיפול עצמו נעשה באמצעות מכשיר מיוחד המקרין אנרגיית אינפרא אדום המסייעת להבהיר את העור שלנו.
  3. טיפול פילינג קריסטל – טיפולי פילינג נחשבים לבין הטיפולים המומלצים והפופולארים ביותר. יש סוגים שונים של פילינג החודרים אל תוך תאי העור ברמות שונות כאשר אחד מהטיפולים הללו נקרא פילינג קריסטל. הטיפול מתבצע באמצעות שימוש בחלקיקי יהלומים קטנים והוא מסייע לתקן את הנזקים שנגרמו לעור כתוצאה מהשמש, לקלף את העור ולהעניק לו מראה רענן ובריא.
  4. טיפול באקנה באמצעות טכנולוגיית אור- אחת הבעיות שיותר מטרידות נערים ונערות אך גם נשים וגברים היא הופעה של פצעי אקנה על העור. יש כל מיני סוגים של טיפולים כאשר בין אלה שהוכיחו את עצמה ליעילות נקראת טיפול באקנה באמצעות לייזר. מדובר בטיפול בטוח אשר מסייע להקטין את התהליך הדלקתי שנוצר בעור ופוגע בחיידקים שמעודדים את היווצרות הפצעים. ניתן לטפל בכל שלבי האקנה החל מאקנה שטחי ועד אקנה עמוק, כולל טיפול בצלקות עצמן. מטרת הטיפול היא לשפר את זרימת כלי הדם שלמעשה מעודדים פתיחה של זקיקי העור.
  5. מזותרפיה – טיפול הנעשה באמצעות מחטים דקיקות המחוברות לאקדח קטן ובו מחדירים אל העור מגוון של חומרים פעילים חיוניים כמו חומצות אמינו, נוגדי חמצון, מינרלים וויטמינים. מדובר בסוג של קוקטייל אשר נרקח בהתאמה אישית לפי הצרכים של העור ומכיל מגון של רכיבים פעילים המעודדים את חידוש התאים, מילוי, גמישות ומוסיפים לו לחות כמו למשל חומצה היאלרונית, ויטמין C, ויטמין E, קולגן ועוד. הטיפול מתאים לעור בוגר שכן מטרתו להעניק מראה עור מוצק ומתוח.