ניתוחים פלסטיים

ניתוחים פלסטיים הם תחום שהולך ומתקדם כל הזמן, כיום ניתן לבצע ניתוחים פלסטיים רבים שיסייעו לכם להיראות טוב יותר ולהשלים נתונים פיזיים בגוף שלכם שהטבע לא יצר בקלות, עם פחות סיכונים מבעבר ועם מראה טבעי יותר.

בעמוד זה נסקור בפניכם מספר ניתוחים פלסטיים מובילים ופופולאריים ביותר בעולם, נעניק על כל אחד ואחד מהם מידע מפורט ועדכני.

ניתוחים פלסטיים פופולאריים

  • הגדלת חזה – ניתוח זה מסייע לנשים רבות להרגיש יותר נשיות ויותר סקסיות באמצעות הדגשה והבלטה של החזה שלהן, את פעולה זו עושים באמצעות החדרת שתלי סיליקון אל מתחת לשדיים שמעניקים את מראה הנפח והעיצוב. בניתוח זה חשוב מאד להיות קשובים להמלצותיו של הרופא המנתח, פעמים רבות נשים רוצות להגדיל את החזה שלהן הרבה מעבר לפרופורציות הגוף שלהן ומצב זה עלול להוות סיכון משמעותי לבריאות שלהן.
  • ניתוח אף – ניתוח אף הוא הליך כירורגי המסייע לאנשים בעלי אף גדול, רחב, בולט, עקום או סתם אף שלא משתלב טוב עם תווי הפנים לשנות את המצב הקיים ולהתחדש באף מעוצב יותר וכזה שמתאים למראה הפנים שלהם, את מצב זה משנים על ידי כך שמסירים חלק גדול מהסחוס והעצמות שבאף, לאחר שחלקים אלו הוסרו האף חופשי למשחק ואז ממקם אותו המנתח בצורה בה רוצים שהוא יישאר, מקבעים אותו באמצעות סד מיוחד ומחכים שהעור, הסחוס והעצמות יתאחו בצורה זו, לאחר סיום תהליך האיחוי יוסר הקיבוע והאף יהיה במקומו החדש, בכדי לראות את התוצאות הסופיות של תהליך זה תאלצו להמתין מספר חודשים עד שהנפיחות תרד לחלוטין.
  • ניתוח מתיחת פנים – באמצעות ניתוח זה תוכלו להתהדר בפנים צעירות ורעננות יותר והקמטים והעור העודף ייעלמו, בכדי שמצב זה יקרה יבצע הרופא המנתח חתך לאורך קו הראשון של השיער שלכם ממש מאחורי האוזן וימתח את עור הפנים שלכם, יסיר את העודפים ויחבר באמצעות סיכות את החתכים להתאחות חדשה.
  • ניתוח שאיבת שומן – ניתוח פופולארי מאד בקרב אנשים הסובלים מהצטברויות שומן באזורים שונים בגוף, במהלך ניתוח זה יוחדר צינור שאיבה מיוחד דרך חתך שיבוצע באזור השאיבה ואז תתחיל היניקה של חתיכות השומן, באמצעות ניתוח זה תוכלו להסיר משקל במהירות ולאחר שהנפיחות מהטיפול תרד והחתכים יתאחו תוכלו להבחין בתוצאות.