ניתוחים פלסטיים בישראל – עם המנתחים הכי טובים!

בשנים האחרונה צברה הרפואה הפלסטית תאוצה, ואנשים רבים מבקשים לערוך ניתוחים פלסטיים בגופם. המטרות הם שונות, התוצאה היא אחת: ניתוחים פלסטיים בישראל מוצלחים אחד אחד.

אלו ניתוחים פלסטיים קיימים? מה רוצים להשיג בהם? במאמר שלפנינו.

ניתוחים פלסטיים בישראל

ישנם סוגים שונים של ניתוחים פלסטיים שבאים במטרות שונות ומגוונות. מתוכם נציין את ניתוחי הפנים – כמו ניתוחי אף, ניתוחי עפעפיים ועוד. ניתוחי צלקות – כמו העלמת צלקת לאחר תאונות, תיקון ליקוי בעור מלידה וכן הלאה. ניתוחי מתיחה – כמו מתיחת בטן לאחר ירידה במשקל או לאחר לידות. ניתוחי קוסמטיקה – כמו העלמת קמטים או כתמים בעור וכן הלאה.

בכל סוגי הניתוחים הללו יש להעזר במנתחים מומחים בתחומם אשר אפשר לסמוך עליהם כי יבצעו את הניתוח על הצד הכי טוב שאפשר.

ניתוחי בטן

ניתוחי מתיחת בטן אופייניים מאד אחרי ירידה במשקל. העור נעשה דליל עקב ירידה בנפח השריר, העור העודף נראה מדולל ולא מתוח, ולמטופלים קשה להשלים עם המציאות. בניתוחים פלסטיים אלה מותחים את שרירי הבטן מחדש ומקנים לו מראה חטוב וצעיר.

ניתוחי עפעפיים

עם התקדמות הגיל ולפעמים גם בלי קשר לכך, נגרמת נפילת עפעפיים, בדרך כלל בצד אחד. הדבר יוצר חוסר סימטריה ומראה פנים מבוגרים. אנשים שרוצים להחזיר את העפעפיים למקומם המקורי מבצעים ניתוח עפעפיים המותחות את העפעף חזרה כלפי מעלה ומחזירים לפנים את ההבעה הצעירה.

 

ניתוחי פנים

במהלך ניתוח פלסטי מחזירים לפנים את המראה הצעיר שלו, מותחים את השרירים הנפולים, ומחזירים נפח למקומות בהם הם חסרים. כמו כן ניתן להוסיף שומן ולהזריק אותו בצידי הפה או מתחת לעיניים כדי ליצור מראה של עור חלק ויפה.

 

ניתוחי חזה

לבעלות חזה קטן מדי או גדול מדי, ניתן לתקן את הדרוש תיקון במהלך ניתוחי הגדלת שדיים או הקטנה. נשים הסובלות מחזה נפול יכולים לבצע הרמת שדיים ולהנות ממראה צעיר יותר ורענן.

 

עיצוב זרועות

במהלך הרזיה נוצרת התדלדלות שרירים בכל חלקי הגוף ובכללם גם בזרועות. נשים המעוניינות להחזיר לזרועות את המראה המתוח יכולות להחזיר לעצמן את מבנה הזרועות שהיה בעבר ללא עודפי עור וללא קפלים מיותרים בעזרת ניתוחים פלסטיים. במהלך הניתוח מוציאים עודפי שומן שקיימים מתחת לעור ואחר כך מסירים עודפי עור מן הזרועות.

 

ניתוח אף

במהלך הניתוח מבצעים שיפור מראה האף ותיקון ליקויים שנמצאו בו. מתאים לבעלי אף ארוך במיוחד, רחב, או חסר פרופורציה מכל סיבה שהיא. במהלך הניתוח כורתים את החלק החסר ומשפצים את הגימור הסופי של האף המושלם. המטופל יכול להנות ממראה אף מושלם יותר ולעלות את בטחונו העצמי תודות לכך.

 

תופעות לוואי

רוב הניתוחים הינם בעלי תופעות לוואי מזעריות וכמעט ללא סיכון, כמובן שבמקרה של דימום או זיהום יש להועץ בגורם הרפואי, ולהיות ערניים לגבי כל תופעה יוצאת מגדר הרגיל.

ישנם ניתוחים נוספים, וכולם מומלצים ובטוחים! כדאי להנות מן המגוון הגדול של ניתוחים פלסטיים שמציעה היום הרפואה האסתטית ולהנות מתוצאות נפלאות.