קמטי הבעה

קמטים דינמיים או בשם אותו כולם מכירים קמטי הבעה הם למעשה קמטים הנוצרים כתוצאה של הבעות פנים, שרירי הפנים מתכווצים ונמתחים בכל פעם שאנו מחייכים, חושבים וכועסים, אצל חלק גדול מהאוכלוסייה קמטי ההבעה לפעמים פשוט “נתקעים” על פניהם וגורמים למראה מקומט כל הזמן בלי כל קשר לגיל.

הסיבה לכך היא תפקוד לקוי של השרירים הספציפיים בין אם זה במצח, בצידי הפה, בין הגבות או בצידי העיניים, הטיפול לאותם קמטי הבעה יכול להתבצע בכמה שיטות שונות אותן נפרט בפניכם מיד.

שיטות טיפול בקמטי הבעה

 

  • טיפול בקמטי הבעה עם חומר הבוטוקס – השיטה הוותיקה, היעילה ובעלת התוצאות הטובות ביותר למראה עין היא שיטת הטיפול בקמטי הבעה עם הזרקות בוטוקס. חומר הבוטוקס הוא למעשה רעלן למי שלא מכיר, רעלן זה בעת הזרקתו לשריר גורם באופן זמני ( מספר חודשים ) לשיתוק של השרירים שגורמים למראה המקומט ובכך מרפה אותם מהמתיחה שלהם ומחזיר את המראה החלק אל העור. ללא ספק שיטה זו טיפול בקמטי הבעהעולה בכמה וכמה על כל שיטה אחרת ברמת הביצוע הסופית שלה.
  • טיפול בקמטי הבעה עם חומרי מילוי שונים – חומרי המילוי מוכרים היטב כטיפול בקמטים רגילים, החומרים הללו מבוססים חומצה היאלורונית והם נכנסים בין הכפלים שבעור בכדי להעניק נפח ובכך להעלים את המראה המקומט, חומרי מילוי אלו מתפוגגים בגוף לאחר זמן מה ובדומה לחומר הבוטוקס ההשפעה שלהם תחזיק מספר חודשים בלבד.
  • טיפול בקמטי הבעה עם תכשיר אייג’לס – חומר האייג’לס הוא למעשה תכשיר ביתי שכל אחד ואחת מכם יכול להשתמש בו ולהעלים את הקמטים ואת השקיות בעיניים בכל יום ויום, למעשה חומר זה מדמה את פעולת הבוטוקס רק שאת תכשיר זה לא מזריקים אל השריר אלא מורחים באופן חיצוני על פני האזור בעור אותו רוצים לשפר, החיסרון של תכשיר זה כי הוא מחזיק מעמד אך ורק מספר שעות בודדות ( בין 5-9 שעות ), אך מחירו זול ויכול להתאים לכל מי שרוצה לשפר את חזותו אך מפחד מההזרקות של חומר הבוטוקס.
  • טיפול בקמטי הבעה עם תכשיר סרום – שיטה נוספת שפחות מוכרת ולכן גם קשה מאד למדוד את רמת ההצלחה שלה בתחום העלמת קמטי ההבעה היא שימוש בתכשיר הסרום של חברת אייג’לס מסדרת לומינס, תכשיר זה מסייע רבות לעור הפנים ובין שאר האפקטים שלו גם התמודדות עם קמטי ההבעה.

לרכישה של אחד המוצרים המוזכרים או הצעת מחיר משתלמת עבור טיפול בקמטי הבעה עם בוטוקס וחומרי מילוי לחצו כאן!

האזורים בהם קמטי ההבעה בדרך כלל מופיעים

קמטי הבעה יכולים להופיע במספר מקומות שונים על הפנים והם:

  • צידי הפה – קמטים אלו בדרך כלל מאופיינים עם הבעת החיוך, הם מופיעים בשני צידי הפה ממש בחיבור בין השפה העליונה לשפה התחתונה.
  • צידי העיניים – קמטי הבעה מאד נפוצים המופיעים בצידי העיניים ומציגים מראה של מאמץ בעיניים, כמו כאשר העיניים מסונוורות או דומעות.
  • בין הגבות – קמטי הבעה המופיעים בין שתי הגבות נקראים גם “קמטי חשיבה” וזאת בגלל שהם מדמים אדם ששקוע במחשבות.

במצח – אלו הם קמטי ההבעה הנפוצים ביותר שקיימים, קמטים אלו נמתחים לאורכו של המצח באופן בולט מאד.